fILTRY POWIETRZA

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości filtrów powietrza oraz rozwiązań filtracyjnych dla obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłu.

Czyste powietrze to zdrowie

filtry powietrza do wentylacji

Regularnie wymieniane filtry powietrza  w systemach wentylacji jak i klimatyzacji ograniczy emisję zanieczyszczeń do miejsca pracy i życia.

brak chorób

Stosując odpowiednie filtry powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji w znaczący sposób wpływacie Państwo na ograniczenie ryzyka wystąpienia chorób związanych z zanieczyszczonym powietrzem, przede wszystkim chorób nowotworowych i pylic płuc.

brak zanieczyszczeń

Dzięki systematycznej wymianie filtrów uniemożliwiacie tworzenie się zanieczyszczeń biologicznych (np. bakterii, pleśni, wirusów) w systemach wentylacji lub klimatyzacji.

Dowiedz się więcej o filtrach i ich wpływie na Twoje zdrowie

FACHOWA POMOC

Służymy fachową pomocą oraz doradztwem w zakresie doboru filtrów powietrza

TERMINOWOŚĆ

Zapewniamy ciągłość oraz terminowość dostaw

JAKOŚĆ

Filtry spełniają normy PN-EN 779 obowiązujące na terenie Unii Europejskiej

NASZE PRODUKTY

Stosowane w centralach wentylacyjnych i klimatyzacji takich firm jak:
DAIKIN, VBW, FRAPOL, VTS, SWEEGON, DOSPEL, JUWENT, HIROSS etc.

Szeroki zakres asortymentu
filtry pod indywidualny wymiar

FILTRY KARTONOWE ANDREAE

ANDREAE jest efektywna filtracja powietrza w kabinie lakierniczej przy zastosowaniu wydajnych filtrów, a także ochrona pracowników lakierni i chrona środowiska naturalnego.​

Szeroka oferta filtrów technicznych Andreae umożliwia pracę z większością pokryć, m.in.: lakiery o dużej zawartości cząstek stałych, emaliami szybko schnącymi, klejami, olejami, barwnikami, lakierami, epoksydami, asfaltami, smołą, czy teflonem.

Niezależnie od tego, z jakiego typu lakierów korzystają Twoi klienci, gama filtrów Andreae zapewni właściwe rozwiązanie filtracyjne.

Kontakt

Adres

Ul. Irysowa 22
60-175 Poznań

Godziny pracy

9.00 – 16.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

 +48 535 535 160
biuro@filtrywentylacja.pl